Stranica 3 od 10 PrvaPrva 12345 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 21 do 30 od 97

Tema: [THE] vs [Zvone (I&F)] - 3M vojske

Član foruma stipex's Avatar
    Registriran
    Mar 2009

Uobičajeno

Citat Citat od Aerosmith Vidi post
    nixon je trebao imati min 3-4k gorstaka u prvom napadu ...1300 je premalo a gorstaci se brzo pumpaju tako da nije bio prob ...jos jednom respect I-F-u
    off je jadan!
    Igra li ko server na WoW-u MagicWoW!!!
    ako igrate javite mi na pp!

Banned
    Registriran
    Sep 2009

Uobičajeno

jako dobro čestitam

Član foruma Shadowstorm's Avatar
    Registriran
    Apr 2009

Uobičajeno

deff je odličan a sa off-om su izgleda zaboravili poslati ovnove:pece palacinke:ali barem se skupljaju off bodovipala:

Član foruma shark's Avatar
    Registriran
    Jan 2008

Daumen runter

Citat Citat od Shadowstorm Vidi post
    deff je odličan a sa off-om su izgleda zaboravili poslati ovnove:pece palacinke:ali barem se skupljaju off bodovipala:
    čestitam deferima ,ovo je bilo samo odmjer snaga tek zagrijavanje:kid:
    Ponosni član THE S1..PC S4

Banned
    Registriran
    May 2009

Uobičajeno

ovo nije akcija, nemaju svi zajedno preko 100 kata a i bezveze su se zabili,

mlado ludo kad ostari pamet ga ostavi i to ti je to ...

Član foruma Nixon's Avatar
    Registriran
    Jan 2009

Uobičajeno

Ovako ,ovu temu sam otvorio da vidite hoff i da ga poštujete .Nisam otvorio da kudite i da se pametuje,da se razumijemo!
    Ovo je igra u kojoj su nekad napadi odličini ,a ima i kada nisu ...stoga molim respect . Kad ćete imati svoj hof fino ga objavite .A o starosti nebih ovdje piskario ,nego se već vi koji mislite da ste dovoljno ozbiljni primite posla i da vidimo vaše hofove .

I da ovo je za našeg dragog Zvonu koji je toliko bio močan i skupljao krdo i krdo deffa iz silnih saveza ( žicaroš )

http://www.travian-reports.net/hr/ra...ce,5158db8532b

:zeko:
    Uređeno od strane Nixon (23.10.09 um 01:00 Uhr)

Član foruma Deksametazon's Avatar
    Registriran
    Feb 2009

Uobičajeno

Citat Citat od Nixon Vidi post
    Ovako ,ovu temu sam otvorio da vidite hoff i da ga poštujete .Nisam otvorio da kudite i da se pametuje,da se razumijemo!
    Ovo je igra u kojoj su nekad napadi odličini ,a ima i kada nisu ...stoga molim respect . Kad ćete imati svoj hof fino ga objavite .A o starosti nebih ovdje piskario ,nego se već vi koji mislite da ste dovoljno ozbiljni primite posla i da vidimo vaše hofove .

I da ovo je za našeg dragog Zvonu koji je toliko bio močan i skupljao krdo i krdo deffa iz silnih saveza ( žicaroš )

http://www.travian-reports.net/hr/ra...ce,5158db8532b

:zeko:
    Nisam znao da ćemo se vrijeđati, od kada je pravljenje čeke žicanje, zar travian nije timska igra. Ali dobro, neću se spuštati na tvoj nivo.

A što se tiče ove čeke, hehe Zagor viknuše AAAHHYAAAK i pogineše slavno. Ili ne? He'll be back!
    Vrijeme batina je ionako prošlo, sad se bacam na sjekire hehe.
    Uživajte, nadam se da ću uskoro opet praviti ovakve hofove koji uljepšaju dan.

I kad već stavljaš, stavi cijeli report. Neka se vidi čiji prijatleji su spremniji na pomoć.

http://travian-reports.net/hr/raport.php?id=51558010987

Zvone
    Uređeno od strane Deksametazon (23.10.09 um 01:15 Uhr)

Član foruma Nixon's Avatar
    Registriran
    Jan 2009

Uobičajeno

Ako si se uvrijedio na riječ žicaroš onda se ispričavam .Mislim da ne vidim u tome ništa loše ...na koji drugačiji način si došao do defa nego da si ga tražio po savezima u susjedstvu
    Možda ti je čak bolje da se opredjeliš u taj savez koji ti je pomogao , ovako si kao crna ovca bez pastira.
    Uglavnom meni je baš drago da sam sreo tebe,i zbog tebe mi je ovaj server zanimljiviji .

Član foruma Deksametazon's Avatar
    Registriran
    Feb 2009

Uobičajeno

Citat Citat od Nixon Vidi post
    Ako si se uvrijedio na riječ žicaroš onda se ispričavam .Mislim da ne vidim u tome ništa loše ...na koji drugačiji način si došao do defa nego da si ga tražio po savezima u susjedstvu
    Možda ti je čak bolje da se opredjeliš u taj savez koji ti je pomogao , ovako si kao crna ovca bez pastira.
    Uglavnom meni je baš drago da sam sreo tebe,i zbog tebe mi je ovaj server zanimljiviji .
    Kad ćemo već o ovcama, mi se ne miješamo u politiku tebe i tvojih ovaca, nemoj ni ti u politiku nas vukova. Nama je baš lijepo ovako. Malo gnjavimo susjede, dok naša galica sprema moćni deff za obranu našega budućega WW sela(primijetite omjer falangi naspram ostalih jedinica u onim reportima...)!

I mislim da se nisam zahvalio ovako javno našim defferima pa evo, VELIKO HVALA svima koji su sudjelovali (znaju koji su).

Živili!

Član foruma FLiPPy's Avatar
    Registriran
    Aug 2009

Uobičajeno

A šta vi kokoši pričate da su offovi loši i bla bla ostale gluposti... tko ima muda tako ić letit i zakucavat se, sad ste vidli da THE nije simsiterski savez i da nama vojska služi za napadanje, a ne da doma sjede i žedru

THE :cowboy:

Slične teme

1. [LZN] vs [LAV-ICE] - 4,5M vojske
    By JIN in forum hr1
    Odgovori: 46
    Zadnji post: 03.12.09, 19:44
  2. [BatzukerO] vs xxx - 70k vojske
    By Batzukero in forum hr1
    Odgovori: 7
    Zadnji post: 20.09.09, 23:37
  3. Što je to omjer vojske?
    By bexy in forum Stara pitanja