Stranica 3 od 12 PrvaPrva 12345 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 21 do 30 od 116

Tema: [IBZ] [SVZ] vs šefika [LZN] - steta neizbrojiva

Član foruma JIN's Avatar
    Registriran
    Jan 2008

Uobičajeno

e moja šefika pa nemoj odma brisat acc hahahah

JOS UVIJEK THE FINEST,ZAPRAVO THE FINEST DO KRAJA!!!

My Gallery

Travian FAQ

Član foruma Mr AlcoHell's Avatar
    Registriran
    Dec 2009

Uobičajeno

strašno dobra akcija, ibz i svz svaka vam čast, kapa do poda.

samo tako dalje

deff jako slab. al ipak, dado lijepo si izmaknuo off u dvije sec, meni to nikad nije uspjelo
    Kada zvijezde se stvore, vidim kako gore, tek oči Annabel Lee.

Član foruma Hells's Avatar
    Registriran
    Dec 2008

Uobičajeno

Da bi rec rekel....Milina za videti.....Melem za oci....
    Kak bi reko moj sused slasticar Ismet Meljmedari "gljedam,oci moje ne veruje"

Ekipi iz IBZa svaka cast iako bu nas stari znanac dadek javil kak ovo i ono....:101010:

A kaj se tice velemajstorskog izmicanja offa u 2 sec.,nekak cisto sumnjam da je to bil dadek.
    On je spaval snom pravednika kak je nedavno na s1 chat temi napisal "kak je lijepo spavati i naspavati se dok ti se sela crvene".....
    Je da,lepo je spati kad ti drugi ACC paze.
    Ma to je bas supac,svi bi to morali pokusat bar jednom.
    EX hrs2 ¤ Hells Angel ¤ -AS-
    hrs2 ¤ Hells Angel ¤ Smogovci

Banned
    Registriran
    Oct 2009

Uobičajeno

gdje je dado kad treba cestitat :lol2:

Banned
    Registriran
    Jan 2008

Uobičajeno

bok ekipa

ovako

kao prvo želim čestitati neprijateljima na odličnoj akciji,moram priznat jedna od najboljih koje sam do sad vidio ako je sve po pravilima....

Napadi su prijavljeni nadležnim osobama pa čemo vidjeti jesu li galanthus i talti uberkvalitetni igrači ili je nekaj drugo tu bilo u pitanju kao što reče kolega ninja zanimljivo je kak su sve napade gađali toćno u sekundi sa čistačem znači kate dođu doma i odmah idu dalje i tako u 4 pokušaja...

p.s. talti je ostao bez kata

kaj se tiče offa bila je frka panika i sjekire ostale EDIT moral sam birat ili to ili poglavice,kate,ovce i konji ....brže se sjekire naprave...svaka čast bedaki na offu,ali gledajući da si se odselio Bogu iza nogu i da ti je ovo prva akcija nisam ni očekivao manji off od tebe

sve u svemu moramo priznat da smo podcjenili neprijatelja i to skupo platili na kraju.....

Moram priznat i da zbog RL problema sam već prije bio vrlo blizu odustajanja te nakon današnjeg jutra sam čak i to htio,ali nakon omalovažavajučeg "pusha" od strane ibz-a javio se inat te znate kako se kaže kaj vas ne ubije samo vas ojača

Veliko hvala mojem savezu te mojoj cijeloj grupaciji na podršci koju dobivam cijeli dan u vidu deffa,resa i riječi...najbolji ste te ostajem samo radi vas

EDIT

@mister no

da,u pravu si ti si najbolji na svijetu micek

p.s. naš napad na talti je također prijavljen MH jer je to očiti bug koji se već jednom desio našem mutambu da su mu kate "fulale" rezidenciju,a fešta u pivnici nije trajala
    Uređeno od strane Zirnitra (18.12.09 um 16:19 Uhr)

Član foruma shark's Avatar
    Registriran
    Jan 2008

Uobičajeno

Odlično svaka čast na odrađenoj akciji vrlo dobro, predobro :lock::101010:
    Ponosni član THE S1..PC S4

Banned
    Registriran
    Jan 2008

Uobičajeno

Citat Citat od Mr AlcoHell Vidi post
    strašno dobra akcija, ibz i svz svaka vam čast, kapa do poda.

samo tako dalje

deff jako slab. al ipak, dado lijepo si izmaknuo off u dvije sec, meni to nikad nije uspjelo
    hvala frende...ma imao sam horor film dignem se u 4 ujutro,a imam kaj vidjeti...
    jednom sam uspio maknuti,ali drugi put su sjekire pale za domovinu

u cijeloj prići jediino kaj mi je fakat žal je dvorac,nije to kaj je užasno skup nego kaj ga se nemre goldat

a sad idem peglat karticu i moram posaditi cvijeće po njivama u svojim selima

p.s. hohoho jedina zamjerka u cijeloj akciji s moje strane je ta kaj niste skatali gg na nulu kada ste već sve offove nakanili na mene tj.nas....

Član foruma
    Registriran
    Aug 2009

Uobičajeno

dado je dobar igrač znam ga sa s1 jer sam igro u njihovom savezu oni su dobra ekipa a on će crop brzo popraviti znam ja njega on je odan savezu...
    protivnici dobar off ali nezz dal ćete dugo LZN kad tad ćet vas katat
    nije da provociram ali kaj je je

:Božić:

Član foruma
    Registriran
    Dec 2009

Uobičajeno

svaka čast na akciji! ako je šefikin napad na pedalu u 03:13:30 sati, onda se off vraca u 05:13:30 sati tako da ništa od superiornog izmicanja :cvjetic:
    Uređeno od strane mnj (18.12.09 um 16:11 Uhr)

Član foruma Zli Pijanac's Avatar
    Registriran
    Nov 2007

Uobičajeno

Meni je jako žao, ali ovdje nema mojih provokacija, samo činjenice. Al ok, tebi je sve provokacija, i opet ti je netko drugi kriv, hehehe, pa zato i prijava multihunteru. Srami se covjece. To kaj ti ne znas ciljat u sekundu - neki drugi znaju, to kaj ti nemas defa (a ocito i cijeli savez) ne znaci da ga drugi nemaju. Pospi se pepelom i cestitaj od srca na kvalitetnoj akciji, i spasavaj sto se spasit da.

A moja poruka napadačima:

Do koske!

Sad nastaviti i ne dat mu da se digne, a dok navuce defa, udri po drugome...

jos jednom svaka cast!

Slične teme

1. Legija vs SYN AID - šteta ? da, šteta ...
    By StrawAberry in forum hrx
    Odgovori: 52
    Zadnji post: 15.07.10, 06:17
  2. Odgovori: 63
    Zadnji post: 11.07.10, 15:32
  3. Odgovori: 45
    Zadnji post: 25.03.10, 22:30
  4. Odgovori: 63
    Zadnji post: 03.02.10, 15:46
  5. [šefika] vs [ivanct] - 110k vojske
    By dado_zg in forum hr1
    Odgovori: 42