Stranica 3 od 7 PrvaPrva 12345 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 21 do 30 od 64

Tema: IBZ & co. vs. LZN & co. - šteta kom se da nek računa

Član foruma Trilithon's Avatar
    Registriran
    Feb 2009

Uobičajeno

Super odrađena akcija. Mislim da je LZN imo vece gubitke od IBZ-a. Najbolji HoF mi je onaj gdje se Boom zaucava u frozena. Predivno

Banned
    Registriran
    Jan 2008

Uobičajeno

ma ima konstantno fajtova i reporta ko u prići..evo moj prijedlog je da se ova tema preimenuje u:
    rat na ++ koordinatama

pošto ima dosta saveza,a zna se ko je s kim u savezništvu i da se kače ovdje reporti pa da svi vide...to je i bit igre da se vide borbe

i da,dajem prognozu da bu ova tema ostala otvorena tak dugo kao i chat tema s1 kak smo krenuli

Banned
    Registriran
    May 2009

Uobičajeno

Akcije nisu nesto.

hehehe

Sala, naravno.
    Niste tempitrali napade jer je ocito islo jako puno napada i jos vise netempiranih fake-ova pa kako branioc nije znao sto tocno braniti postigli ste lijep uspjeh.
    Na tome cestitam, a branioc nadam se da je naucio lekciju.

Nije mi samo jasno zasto Rajna ide u napad bez heroja i s tako losim omjerom off vojske, sreca po njega da ga nije cekao def.

Vidim, neka se naselja neprimjereno zovu. :tough:

Član foruma Nixon's Avatar
    Registriran
    Jan 2009

Uobičajeno

Same pohvale za ekipu s ++ koo :101010:

P.S Zirnitra ćemo dobit tvoj nick ?

Član foruma magath26's Avatar
    Registriran
    Jul 2009

Uobičajeno

aj tišina...ne pričamo o pravilima igre....kee ti odmah naglašavaš nepravilnosti..grrrrr

Član foruma
    Registriran
    Oct 2008

Uobičajeno

Ja bi se ispričao boom-u odnosno ekipi koja misli da je poslastica dana nekusuan komenar, ja znam da ta ekipa koja kritizira taj komentar šamra sa offvima od 20k sjekira, 10k konja i 1k kata, te da im je pod normalno hvatat ovakve offove, ja se duboko ispričavam tim ljudima.

Član foruma
    Registriran
    Oct 2007

Uobičajeno

Citat Citat od magath26 Vidi post
    iskreno ti pričaš gluposti...što bi bilo da nie bilo ili što bi bilo da baba ima kardan....išli ste na 3 sela mislim....oćeš reč da ste svi trebali ići iza booma...lik sa jednim od najjačih offova servera ide na selo...s kojom namjerom...ispalo je preuzimanje....i za njim ide jedan...po ps-u----i sad ti oćeš reć da ste vi napravili uspjeh kee se on zakuco sa senatorima a vi tukli po dva suporta....pa po suportima se tuče svaki dan....čak i po više puta...ak je uspjeh što ste vi tukli suporte ja ovog trena ode u redovnice majke mi
    Ako sam ja tebe shvatio...

Da sumiram, ono sto sam htio reci je da ispada da nismo nis napravili jutros, da se boom nasukao i to je to. Tamo je stavljeno reporta boom se nasukao, a mi srusili jedva 5 zgrada, a nije tako, svi su dobili po njonji tu negdje. stradalo je i offa i deffa na svim stranama, i to je to, nema nekog pobjednika ovih fajtova za sada, kako se po prvim izvjestajima prikazivalo...

Treba pokazati stvari kako jesu: e tu smo dobro izveli, e tu smo se nasukali, e tu smo tukli, e tu su nas skatali... svega je bilo, i biti ce

Sto se tice mog komentara, za one koji nisu shvatili:
    Da, sacekusa je bila akcija dana ali i VISE od toga, a ne manje od toga... kako igram server tek mjesec dana, mozda sam prebahato rekao akcija prva 4 mjeseca, za IBZ, ali u zadnjih mjesec dana sto sam tu, nisam vidio veci fajt off i deff na jednom mjestu...
    Uređeno od strane illblader (08.01.10 um 19:49 Uhr)
    Nema me vise Moj RL opet postoji

Banned
    Registriran
    Sep 2009

Uobičajeno

Jako lijepi reporti...

Jako lijepo:palčina:

Banned
    Registriran
    Mar 2008

Uobičajeno

lijepo odradeno
    osobno ovo i preferiram, bez slaganja napada, nego svatko dere svoje vrijeme, pa nek se misli di ide napad. jer kad se ima offovi, to je najgori scenarij, a ubacit dovoljno deffa je skoro pa nemoguce

lijepo stvarno, malo ima losijih stvarcica, al sve 5

Član foruma
    Registriran
    Oct 2008

Uobičajeno

:postcount:
    Citat Citat od illblader Vidi post
    Ako sam ja tebe shvatio...

Da sumiram, ono sto sam htio reci je da ispada da nismo nis napravili jutros, da se boom nasukao i to je to. Tamo je stavljeno reporta boom se nasukao, a mi srusili jedva 5 zgrada, a nije tako, svi su dobili po njonji tu negdje. stradalo je i offa i deffa na svim stranama, i to je to, nema nekog pobjednika ovih fajtova za sada, kako se po prvim izvjestajima prikazivalo...

Treba pokazati stvari kako jesu: e tu smo dobro izveli, e tu smo se nasukali, e tu smo tukli, e tu su nas skatali... svega je bilo, i biti ce
    ne znam CZO kaj tebe tolko muče neke stvari pokušalo se prikazat što više reporta što se moglo niti smo skrivali kakve reporte, a lijepo je i boom priložio vaš dio priče i ne kužim di je nesporazum

bilo je svega i sa naše strane loših poteza i sa vaše i super poteza, zato smo ljudi da griješimo, ne kužim kaj tebe tjera sad da mi nekaj skrivamo ili ne znam šta
    Uređeno od strane jajalo (08.01.10 um 19:48 Uhr)

Slične teme

1. Legija vs SYN AID - šteta ? da, šteta ...
    By StrawAberry in forum hrx
    Odgovori: 52
    Zadnji post: 15.07.10, 06:17
  2. Odgovori: 63
    Zadnji post: 11.07.10, 15:32
  3. Odgovori: 21
    Zadnji post: 14.04.10, 20:40
  4. Odgovori: 19
    Zadnji post: 27.03.10, 09:08
  5. Odgovori: 45
    Zadnji post: 25.03.10, 22:30

Pravila postanja