Stranica 12 od 12 PrvaPrva ... 2101112
Prikaz rezultata 111 do 117 od 117

Tema: IBZ, CN, SVZ vs. LZN, S.W.A.T., PTSP & NAV : Šteta = Mjesec dana

Član foruma
    Registriran
    Oct 2008

Uobičajeno

Citat Citat od YNWA Vidi post
    nisi ti tu da nesto kuzis vec da spamas
    a ti ces meni reci za sto sam tu hrabri YNWA koji se danas regao.... idi pa svojima u savezu soli pamet....
    EVO DADO NI JA NEMAM POTPIS

Član foruma
    Registriran
    Feb 2010

Uobičajeno

uhhhhhhhhhh dobro si mi reko sad mi bas neugodno a najvise po petama tamo sam se zaista zarumenio,evo idem oprosti a ti dok ja solim pamet tamo malo farmaj svoj wing da te neko ne preduhitri ili dogovori tamo sa vodstvom da izbace nekog da mu slucajno neko neupucen da dolazis nebi deff poslo da ti oteza malo

Član foruma
    Registriran
    Oct 2008

Uobičajeno

uhhhhhhhhhh dobro si mi reko sad mi bas neugodno a najvise po petama tamo sam se zaista zarumenio,evo idem oprosti a ti dok ja solim pamet tamo malo farmaj svoj wing da te neko ne preduhitri ili dogovori tamo sa vodstvom da izbace nekog da mu slucajno neko neupucen da dolazis nebi deff poslo da ti oteza malo
    a nisu mi više napeti u zadnje vrijeme preferiram vas, padate kao kruške dok traje noćna smjena pa zar vam nisu glavešine zabranile da postate po ovom forumu, nemoj da još zbog toga letiš vanka...
    EVO DADO NI JA NEMAM POTPIS

Član foruma
    Registriran
    Sep 2009

Uobičajeno

Moj Perice zaista ti stoji taj nick mali ispred jer vjeruj mi ovakvog igraca ne treba ni jedan savez i zalosno je sto si uopce sam sebi dao pravo glasa ovdje,uopce nije bitno jesi li iz naseg saveza ili iz protivnickog sa informacijama jedno je sigurno da ovo s cim se ti bavis je zaista tako nisko i podlo da samo po sebi govori kakav si covjek i u privatnom zivotu(vjerojatno na lijekovima i to zescim).Prva akcija koja nije urodila plodom i svi dizu u nebesa strasnu obranu i pametnu koordinaciju ali ja sumnjam u to vec vjerujem da je to postavljanje deffa bilo iz cistog straha od strane igraca koji nije napo nikoga osim u jednom slucaju na vecoj udaljenosti od 2h od svog naselja iz cistog kukavicluka za svoj off a kad je imo taj jedan jedini dobio je po repicu tako da nemojmo pricati o tom igracu kao o nekom velikom strategu vec o igracu koji se sluzi svojim savezom kao svojim naseljima i kojemu su svi podredjeni.Ja mu skidam kapu samo radi toga sto je tolike ljude zaveo da trose svoje vrijeme i novac za njegovo dobro i nista vise,hvala...
    Jesi li ti ikad čuo za točku, zarez i slične interpunkcijske znakove. Pa gdje si ti završio školu?

A misliš si da si pametan i nešto znaš a ustvari nemaš pojma kako se odvijala akcija. Sjedi, jedan.

I da ne spominjemo kako se nisi ni predstavio i rekao koji acc igraš...:brukica:

Banned
    Registriran
    Feb 2010

Uobičajeno

Moj Perice zaista ti stoji taj nick mali ispred jer vjeruj mi ovakvog igraca ne treba ni jedan savez i zalosno je sto si uopce sam sebi dao pravo glasa ovdje,uopce nije bitno jesi li iz naseg saveza ili iz protivnickog sa informacijama jedno je sigurno da ovo s cim se ti bavis je zaista tako nisko i podlo da samo po sebi govori kakav si covjek i u privatnom zivotu(vjerojatno na lijekovima i to zescim).Prva akcija koja nije urodila plodom i svi dizu u nebesa strasnu obranu i pametnu koordinaciju ali ja sumnjam u to vec vjerujem da je to postavljanje deffa bilo iz cistog straha od strane igraca koji nije napo nikoga osim u jednom slucaju na vecoj udaljenosti od 2h od svog naselja iz cistog kukavicluka za svoj off a kad je imo taj jedan jedini dobio je po repicu tako da nemojmo pricati o tom igracu kao o nekom velikom strategu vec o igracu koji se sluzi svojim savezom kao svojim naseljima i kojemu su svi podredjeni.Ja mu skidam kapu samo radi toga sto je tolike ljude zaveo da trose svoje vrijeme i novac za njegovo dobro i nista vise,hvala...
    ma kome ti solis pamet? je,bas smo super savez..sef baca redom sve van jer sumnja da su spijuni,na kraju se bude zahebal pa bude sam sebe bacio van jer bude si umislio da je on spijun :brukica::brukica:

akcija? ziva propast,a sad imamo jos i pune ruke sa bojnom jer su se neki zaigrali pa krenuli na njih...bah...

Banned
    Registriran
    Feb 2008

Uobičajeno

molim da se ovo zakljuca.

Slične teme

1. Odgovori: 38
    Zadnji post: 12.04.10, 13:50
  2. Odgovori: 25
    Zadnji post: 07.04.10, 20:31
  3. Odgovori: 22
    Zadnji post: 11.12.09, 14:25