Stranica 2 od 16 PrvaPrva 123412 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 11 do 20 od 154

Tema: LZN&NAV protiv ostatka ++ koordinata-šteta 535 000 kilova

Član foruma Hefest's Avatar
    Registriran
    Jan 2010

Uobičajeno

Citat Citat od nanir Vidi post
    obrana je rađena na relaciji boom-ja i ja sam zadovoljan sa obranom...ovo se moralo kad tad desiti,a zahvaljujuči mauntogu te razdvajanjem offova skupili smo dosta i kilova....

a za deff misli kaj očeš,niste se ni nadali da možemo imat 600K deffa

p.s. uhvačeno je malo više od 3-4 solidna offa .............

zanimljivo je bilo vidjet napad krvavog izdajice na moj gg,a ja sam mu u biti spasio acc na početku servera..e to je ljudina i karakter
    daj nemoj me je**t,između tebe i booma,sad reci da je i to bilo telefonom,a brate mili pa izgleda da je cijeli lzn samo ti i boom.uhvatili ste neke offove ali kad gledaš tvoj acc je preoran i mi smo zadovoljni,zahvaljujemo OM savezu na artu brža obuka što nam omogučava da se obnovimo brže nego onoga kod peruna.Dobro si rekao ima tu 3-4 dobra offa uhvaćena,zahvala tebi što si moj pohvalio ali brzo smo mi nazad.A tebi,a svejedno ti i nisi previše na s1 kako si i rekao!zar ne??
    Dobri ili ne ili ništa ili sve!
    s1-Hanibal Veliki-IBZ-ONI

Član foruma -IMPERATOR-'s Avatar
    Registriran
    Nov 2009

Uobičajeno

Citat Citat od ~Legolas~ Vidi post
    Netko kao ja, siguran sam da ih ima još bi pomislili da oni svoj off cuvaju i ne žele ga gubiti pa prvo žrtvujete ove male offove da smanje deff u selima.
    dečko...govoriš gluposti u vezi napadanja...ti si pobjegao iz WTV u NAV , zato šuti
    exS2- Imperator_13 [SYN]
    S1 - B R I S A Č [IBZ]

Član foruma
    Registriran
    Oct 2008

Uobičajeno

Netko kao ja, siguran sam da ih ima još bi pomislili da oni svoj off cuvaju i ne žele ga gubiti pa prvo žrtvujete ove male offove da smanje deff u selima.
    a mozda je fora u tome kad prvo manji offovi lupaju, neke nove taktike mozda

Citat Citat od Lek Vidi post
    Budući da ste znali mete i imali 24 sata za skupiti deff, niste se baš proslavili, čudno da ste sa svim saveznicima skupili toliko deffa, da su napadači opet probili..
    nije bilo bas 24h jer napad od mauntoga je legao oko 13,14h a i prosao je koji sat dok smo skontali što bi to mogli biti. ali problem je u tome da nismo znali na koja sela idu,a naša šefikica je ipak imala 23selca znali smo da idu nekome na gg,ali nismo mislili da idu na šefiku te su pametno odigrali i prebacili sumnju na jedan drugi gg ali sto je tu je odradili smo kak smo znali
    EVO DADO NI JA NEMAM POTPIS

Član foruma kakadu's Avatar
    Registriran
    Oct 2009

Uobičajeno

svaka cast sefika :worship: i sve ovo su izgubili da bi tebi koji neznas igrati srusili gg...tebi koji eto bas i nisi neki igrac i nisi im uopce zanimljiv pala:

Član foruma Hefest's Avatar
    Registriran
    Jan 2010

Uobičajeno

Sreća pa to ti misliš,najveći offovi su išli na gg,čak ne svi,shvati jednu stvar da mi imamo onoliko offova koliko vas ima u savezu,a ovi manji offovi oni se brzo i vrate uz art i to dva tako da ne brini možda i tebe ubrzo posjeti neki manji off i skata ti pola acc-ea kao šefiki!
    Dobri ili ne ili ništa ili sve!
    s1-Hanibal Veliki-IBZ-ONI

Član foruma SHARKY31's Avatar
    Registriran
    Feb 2010

Ausrufezeichen

Citat Citat od kakadu Vidi post
    svaka cast dado :worship: i sve ovo su izgubili da bi tebi koji neznas igrati srusili gg...tebi koji eto bas i nisi neki igrac i nisi im uopce zanimljiv pala:
    Evo dado tvoj saveznik ti daje podršku na forumu :fajter::sjekirašobar fajt svaka čast ...

THE U SRCU ZAUVIJEK:ww: kor: +/-

Član foruma casa nostra's Avatar
    Registriran
    Aug 2008

Uobičajeno

Citat Citat od nanir Vidi post
    obrana je rađena na relaciji boom-ja i ja sam zadovoljan sa obranom...ovo se moralo kad tad desiti,a zahvaljujuči mauntogu te razdvajanjem offova skupili smo dosta i kilova....

a desilo se trebalo je i ranije ali sta ces svako malo sunčano pa se nikom neda planirat :tough:

a za deff misli kaj očeš,niste se ni nadali da možemo imat 600K deffa

pa sad još reci da su vaših 600 k hehe sam si rekao skuzili ste 24 sata prije u tom vremenu si mogao i gg zaštitit zar ne ??? :pece palacinke:

p.s. uhvačeno je malo više od 3-4 solidna offa .............

nebih rekao puno više glavne offove vec duže ti nisi vidio

zanimljivo je bilo vidjet napad krvavog izdajice na moj gg,a ja sam mu u biti spasio acc na početku servera..e to je ljudina i karakter
    ali svejedno čestitam na deffanju a ovo glede igora ne zelim komentirat malo si se stvarno nakačio na njega :blackeye:
    S1- casa nostra

imao sam farmicu cijeli server i onda mi je zbrisala,,, a samo sam joj radio ovo :ban: i ovo :gun:
    i nek mi neko kaze di je tu pravda hehe

Član foruma ~Legolas~'s Avatar
    Registriran
    Feb 2010

Uobičajeno

Citat Citat od -IMPERATOR- Vidi post
    dečko...govoriš gluposti u vezi napadanja...ti si pobjegao iz WTV u NAV , zato šuti
    Kao prvo nemaš pojam tko sam i nikada nebih i nisam bio u savezu WTV. Od pocetka servera sam u jednom savezu. Za vas su možda gluposti, a možda i nisu.

Član foruma
    Registriran
    Oct 2008

Uobičajeno

Kao prvo nemaš pojam tko sam i nikada nebih i nisam bio u savezu WTV. Od pocetka servera sam u jednom savezu. Za vas su možda gluposti, a možda i nisu.
    ma nemoras se obazirati na naseg ogorcenog hefesta ljut je izgubio je koju kilu offa pa je odmah kraj svijeta ocito on nekuzi zašto bi najveći off trebao ići prvi ali u ovoj situaciji je svejedno,jer gg nije bio branjen
    EVO DADO NI JA NEMAM POTPIS

Član foruma ~Legolas~'s Avatar
    Registriran
    Feb 2010

Uobičajeno

Citat Citat od Hefest Vidi post
    Sreća pa to ti misliš,najveći offovi su išli na gg,čak ne svi,shvati jednu stvar da mi imamo onoliko offova koliko vas ima u savezu,a ovi manji offovi oni se brzo i vrate uz art i to dva tako da ne brini možda i tebe ubrzo posjeti neki manji off i skata ti pola acc-ea kao šefiki!
    Taj manji off je imao više gubitaka nego da je išao jači. I vojska se vrati jednako brzo kao da je zakuco manji off ili imao jednako gubitaka kao taj off.

Slične teme

1. Travian i rat protiv botova
    By CM Marko in forum Obavijesti
    Odgovori: 1
    Zadnji post: 01.04.14, 09:08
  2. Heroj protiv svojih
    By xXxCickoxXx in forum Stara pitanja
    Odgovori: 2
    Zadnji post: 04.11.10, 17:18
  3. vojska protiv natara
    By White Duke in forum Stara pitanja
    Odgovori: 9