Stranica 3 od 16 PrvaPrva 1234513 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 21 do 30 od 154

Tema: LZN&NAV protiv ostatka ++ koordinata-šteta 535 000 kilova

Član foruma casa nostra's Avatar
    Registriran
    Aug 2008

Uobičajeno

Citat Citat od ~Legolas~ Vidi post
    Ja bih samo pitao zašto hohoho, nkdz, prepelica i takvi nisu išli probijati prvi?
    cemu kad i manji offovi probijaju ono šta treba zar ne ?? ima ih jos za koje nije bilo potrebe da idu :blackeye:

još jednom cilj je ostvaren i to bi trebalo bit dovoljno hehe
    S1- casa nostra

imao sam farmicu cijeli server i onda mi je zbrisala,,, a samo sam joj radio ovo :ban: i ovo :gun:
    i nek mi neko kaze di je tu pravda hehe

Član foruma -IMPERATOR-'s Avatar
    Registriran
    Nov 2009

Uobičajeno

Citat Citat od ~Legolas~ Vidi post
    Kao prvo nemaš pojam tko sam i nikada nebih i nisam bio u savezu WTV. Od pocetka servera sam u jednom savezu. Za vas su možda gluposti, a možda i nisu.
    nemoj da moram tražit po chat temi tebe di sam govoriš da si iz WTV saveza , jedina glupost je razdvajanje offa ali šta ćeš moraš i to napravit
    exS2- Imperator_13 [SYN]
    S1 - B R I S A Č [IBZ]

Član foruma
    Registriran
    May 2009

Uobičajeno

ti igraci su isli na gg od sefike ..jedino mi nije jasno zasto se nije deffo gg

Član foruma
    Registriran
    Oct 2008

Uobičajeno

Citat Citat od snjeska Vidi post
    jer smo mislili da idete na jedan drugi gg, a sad koji nije bitno budete jednom vidjeli
    EVO DADO NI JA NEMAM POTPIS

Član foruma ~Legolas~'s Avatar
    Registriran
    Feb 2010

Uobičajeno

Citat Citat od -IMPERATOR- Vidi post
    nemoj da moram tražit po chat temi tebe di sam govoriš da si iz WTV saveza , jedina glupost je razdvajanje offa ali šta ćeš moraš i to napravit
    Ajde molim te traži, ajde.

Član foruma ~Legolas~'s Avatar
    Registriran
    Feb 2010

Uobičajeno

Evo ja sam lijepo pitao i sada sam dobio odgovor. Jeli to bio toliki problem nego se praviti kredobil.

Član foruma
    Registriran
    Oct 2009

Uobičajeno

Što bude manje vaših igrača sa funkcionalnim selima, imati ćete veću šansu obraniti se 100%, naravno ako još bude volje u vama i saveznicima. Problem LZN i ekipe od početka je što se niste branili kvaliteno kao protivnici, tu mislim na vremena još kad su omjeri snaga bili 1:1.. Opet se pokazjue da deff donosi pobjedu u ovoj igri, na offerima je slava, ali ta slava brzo blijedi..

Registriran
    Aug 2008

Uobičajeno

e ceco ko ce ga znat, odgovor cemo vjerojatno saznat nekad poslije heheh ja mislim ipak da su skupili u nekom drugom gg-u jedno 60-70k deffa još hehe mozda se deffalo boomapala:

:zeko:
    S1- casa nostra

imao sam farmicu cijeli server i onda mi je zbrisala,,, a samo sam joj radio ovo :ban: i ovo :gun:

Registriran
    Aug 2008

Uobičajeno

Citat Citat od Lek Vidi post
    Što bude manje vaših igrača sa funkcionalnim selima, imati ćete veću šansu obraniti se 100%, naravno ako još bude volje u vama i saveznicima. Problem LZN i ekipe od početka je što se niste branili kvaliteno kao protivnici, tu mislim na vremena još kad su omjeri snaga bili 1:1.. Opet se pokazjue da deff donosi pobjedu u ovoj igri, na offerima je slava, ali ta slava brzo blijedi..
    pa di si lek jesi li prosli ispiti mogao bi nam se opet pridružit vidiš opet je zanimljivo hehe
    S1- casa nostra

Banned
    Registriran
    Apr 2010

Uobičajeno

Citat Citat od casa nostra Vidi post
    e ceco ko ce ga znat, odgovor cemo vjerojatno saznat nekad poslije heheh ja mislim ipak da su skupili u nekom drugom gg-u jedno 60-70k deffa još hehe mozda se deffalo boomapala:

:zeko:
    ma kod booma je bilo 200K

casa ovaj sav deff je bio od LZN i NAV je branio dva suporta...a ti vjeruj ili ne...ili kak bi rekao kakadu zanimljivo potrošili ste 550K kilova na jednog nevažnog dadu koji nezna igrat....

čestitam i imperatoru jedan si od rijetkih koji realno gleda situaciju od protivnika,razbacivanje offova na pola je totalna glupost...znaju to i tvoji samo ne žele javno priznat buahahaha

Branitelj tjedna
    Rang Igrač Bodovi
    1. šefika 534290

Branitelj tjedna
    Rang Savez Bodovi
    1. LZN 618066

ja se ipak osječam pobjednikom nakon današnjeg dana jer je bilo samo pitanje trenutka kada če se pregaziti moj acc....sad je bilo ili če proči bez gubitaka ili čemo nanijeti nekakvuu štetu----

još jednom hvala igraču koji igra na acc mauntogo i osobi koja je organizirala akciju...ipak je išlo 450 napada sve skupa i od toga je bilo preko 350 pravih napada,to treba organizirati....na tome čestitam...

u biti mauntogu bi trebala biti zahvalna i ekipa koja je išla na gg jer bi se polijepili na gg da mauntogo nije lupio 24 sata ranije

a kaj se tiče zakaj su prvo išli mali...pa to se zna da šefovi idu zadnji kao i kod peruna kak je bilo bolje pustiti manje igrače da se zakucaju u eventualni deff

Slične teme

1. Travian i rat protiv botova
    By CM Marko in forum Obavijesti
    Odgovori: 1
    Zadnji post: 01.04.14, 09:08
  2. Heroj protiv svojih
    By xXxCickoxXx in forum Stara pitanja
    Odgovori: 2
    Zadnji post: 04.11.10, 17:18
  3. vojska protiv natara
    By White Duke in forum Stara pitanja
    Odgovori: 9