Stranica 12 od 459 PrvaPrva ... 210111213142262112 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 111 do 120 od 4585

Tema: Trenutno stanje na serveru 4 ~ rasprave

Član foruma TaraT's Avatar
    Registriran
    Aug 2009

Uobičajeno

Citat Citat od Sitting Bull Vidi post
    ma ja sam mislim da bi pobjednici naših servera s1,s2,s3, i s4 trebali otići na jedan com ili de server svaki uzet po jedan kvadrant i tamo sve uništit i onda se sami poklat i to je to
    ne mora to biti com ili de, ali vjerujem da bi bilo zanimljivo vidjeti mid, pc, sos, i jos poneki savez u izravnim sukobima, a ne samo na temelju komparacije brojeva

Uobičajeno

Citat Citat od TaraT Vidi post
    tesko ti djecu i farme natamburati
    umjesto da se svi relevantni savezi dogovore i odigraju jedan server zajedno, oni se drze svatko svog servera i govore o svojim velicinama

ne osporavam ssto je pc napravio na proslom, ali da to i ponove ovdje, to moze biti tek blijeda sjena proslog servera jer ne vidim da se itko pojavio organizirano na nekom kvadratu i nakon ssto se ekipa izgustira slanja heroja u avanturice i njegovo presvlacenje i mjenjanje frizure, te bude prvi put zafarmana ili ne daj boze katana, uslijedit ce masovna brisanja pa ce se pc igrati sam sa sobom
    Stvarno mi nije jasno od kud ovakva proročanstva, samo zato što se tebi ne sviđa nova verzija igre... Igra uopće nije napravljena za djecu, nego je jednostavno drguačija... Ima boljih i lošijih stvari u ondosu na staru verziju, više se vrti oko heroja no bit ostaje ista... Katanje, off, deff i tko se bolje organizira i bude kvalitetniji pobjedit će... Gold je ovdje važan ni više ni manje, nego na staroj verziji... Jer tko ima golda vrati katani gg u 24h, tko nema ne vrati ga nikad, a igrice sa herojem samo su stvar folkora koji u konačnici neće onijeti pobjedu bilo kome , nego će to napraviti kvalitetni igrači i savez.... Nadalje oraganiziranih ekipa već ima , jakih saveza također... Dakle, ne omalovažavati ako se tebi ne sviđa ili drugim rječima strah te je odigrati,,, a ti zaš i zašto
    Uređeno od strane mucrum (06.03.11 um 17:25 Uhr)
    ma dobro,
    mislim da je ptičurina precijenjen

Član foruma zeko :)'s Avatar
    Registriran
    Apr 2010

Uobičajeno

Citat Citat od dadyo Vidi post
    ...Đimi, ti nisi PC
    ...ti si član Bop saveza koji je jako natamburan od strane PCa i očigledno patiš od štokholmskog sindroma pa ti nije za zamjeriti :pije kavu:
    naravno da nisam PC, al za razliku od nekih smo imali petlje uci u otvoreni sukob iako nismo imali nikakve šanse... i nismo petljarili i mazali oci sebi i saveznicima kao neki...
    zato me se poštedi tih jeftinih postova i "lagano odskakući u svoju rupicu iz koje si izašao, ne pojavljuj se više ovdje"
    sema&zeko - - - Petra&Ana
    RHS - - - MPT - - - BoP - - - PC - - - RARE

Član foruma Munjar's Avatar
    Registriran
    Oct 2009

Uobičajeno

Citat Citat od TaraT Vidi post
    ne mora to biti com ili de, ali vjerujem da bi bilo zanimljivo vidjeti mid, pc, sos, i jos poneki savez u izravnim sukobima, a ne samo na temelju komparacije brojeva
    kupujem dvije ulaznice u prvom redu

i jel vam ide
    Živio rad :cowboy:[/SIZE]

Član foruma
    Registriran
    Feb 2009

Uobičajeno

Citat Citat od mucrum Vidi post
    Stvarno mi nije jasno od kud ovakva proročanstva, samo zato što se tebi ne sviđa nova verzija igre... Igra uopće nije napravljena za djecu, nego je jednostavno drguačija... Ima boljih i lošijih stvari u ondosu na staru verziju, više se vrti oko heroja no bit ostaje ista... Katanje, off, deff i tko se bolje organizira i bude kvalitetniji pobjedit će... Gold je ovdje važan ni više ni manje, nego na staroj verziji... Jer tko ima golda vrati katani gg u 24h, tko nema ne vrati ga nikad, a igrice sa herojem samo su stvar folkora koji u konačnici neće onijeti pobjedu bilo kome , nego će to napraviti kvalitetni igrači i savez.... Nadalje oraganiziranih ekipa već ima , jakih saveza također... Dakle, ne omalovažavati ako se tebi ne sviđa ili drugim rječima strah te je odigrati,,, a ti zaš i zašto
    mozda al ne mjenja cinjenicu da je igra nazanimljivija djeci i pocetnicima i da se veci dio starih igraca povuklo od toga... o PC-u sam imo donekle dobro misljenje, sad spadaju u kategoriju SYN koji preso na izivljavanje na djeci po speedovima...

a za gold, bullshit... nikad gold nije davo toliku prednost... priznaj sad, kolko si vec golda potrosio da nakupujes hrpu knjiga mudrosti?
    S4 tema- Trol... Dance Puppets... Dance for me...

Član foruma dadyo's Avatar
    Registriran
    Mar 2009

Uobičajeno

Citat Citat od zeko :) Vidi post
    naravno da nisam PC, al za razliku od nekih smo imali petlje uci u otvoreni sukob iako nismo imali nikakve šanse... i nismo petljarili i mazali oci sebi i saveznicima kao neki...
    zato me se poštedi tih jeftinih postova i "lagano odskakući u svoju rupicu iz koje si izašao, ne pojavljuj se više ovdje"
    ...zeko ne se ljutiti, sve na ovom forumu je zeka-peka (barem s moje strane)
    ..znaš spustiti kajlu nekom iz kvaka ili harda a kad dođe na tebe red odmah se zapjeniš
    ...naravno da ne mislim ozbiljno ono za štokholmski sindrom :andjeo:
    ...nego, nakon koliko katanja prelaziš u savez koji te napada; 2 ili 3?
    ...hedonizam jača organizam....

Član foruma zeko :)'s Avatar
    Registriran
    Apr 2010

Uobičajeno

...zeko ne se ljutiti, sve na ovom forumu je zeka-peka (barem s moje strane)
    ..znaš spustiti kajlu nekom iz kvaka ili harda a kad dođe na tebe red odmah se zapjeniš
    ...naravno da ne mislim ozbiljno ono za štokholmski sindrom :andjeo:
    ...nego, nakon koliko katanja prelaziš u savez koji te napada; 2 ili 3?
    prvo, znam se zahebavati i to nije problem, ali kada provocira netko tko nije upucen u nista onda to nevolim...
    kvake i hard sprdam i ona moja famozna "jednom farma, uvijek farma" to je sve zeka peka naravno...

a ovo za prelazenje, zasto povlacis nesto sto nema veze s temom tu i u sto nisi upucen?
    BoP se tada bio raspao, zvalo nas se kroz cijelo ratovanje, nismo presli, dozivjeli strasno katanje i tada se bop raspao... gotovo je bilo s tim savezom i sta sam trebao? zgasit acc? ne, presao sam u PC samo kako bih mogaao nastaviti s katanjem harda...
    sema&zeko - - - Petra&Ana
    RHS - - - MPT - - - BoP - - - PC - - - RARE

Član foruma razigrana bakterija's Avatar
    Registriran
    Mar 2008

Uobičajeno

P.S. nema forumske debate do one sa hikom i bakterijom, da kojim sluajem zaigrate ovdje samo zbog toga bi se prijavio
    Ja se ne igram s barbikama i kenom a ovom verzijom se polako i gubi sva draz za igrom kao i bit traviana...ova verzija mozda je zanimljiva mladim generacijama, ljudima koji tek pocinju s igrom ili su nedavno zapoceli...curicama koje sada mogu sminkati heroje...ali vecini starih igraca ta je verzija kap koja je prelila casu
    Uređeno od strane razigrana bakterija (06.03.11 um 19:08 Uhr)

Član foruma cossorre's Avatar
    Registriran
    Jul 2009

Uobičajeno

Citat Citat od razigrana bakterija Vidi post
    Ja se ne igram s barbikama i kenom a ovom verzijom se polako i gubi sva draz za igrom kao i bit traviana...ova verzija mozda je zanimljiva mladim generacijama, ljudima koji tek pocinju s igrom ili su nedavno zapoceli...curicama koje sada mogu sminkati heroje...ali vecini starih igraca ta je verzija kap koja je prelila casu
    da, djelomično se slažem, promjenjena je srž, trebale su to bit manje promjene a na kraju fakat uređujemo herojev izgled, glupo... i karta mi je sad malo nepregledna

Član foruma
    Registriran
    Dec 2010

Uobičajeno prijateljev prijatelj je rekao

navodno da onaj nijemac koji je izmislio te aukcije je bio u americi pitat pošto je internet da kupi on to za sebe jer da se na hr4 toliko ne žali silvera, da su i rusi ostali paff

a smodovi nebi nikad igrali slikovnicu, ali bi uvijek pomogli starom drugu u nevolji, a stari drug pokrenuo super teutski acc, pa sad hitno, baba, ujna strina, panika neka, i mic po mic, eto ekipe ...
    Ljudska svijest postoji u dva i samo dva temeljna stanja. To su neznanje i nesigurnost. - zlatno pravilo metrologije

Slične teme

1. Odgovori: 593
    Zadnji post: 01.04.12, 10:55
  2. Odgovori: 9854
    Zadnji post: 20.09.11, 01:54
  3. Trenutno stanje na serveru 3 ~ rasprave
    By CM Marko in forum hr3
    Odgovori: 3162
    Zadnji post: 12.07.11, 23:29
  4. Trenutno stanje na serveru ~ rasprave
    By CM Marko in forum hr2
    Odgovori: 226