Stranica 198 od 298 PrvaPrva ... 98148188196197198199200208248 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 1,971 do 1,980 od 2976

Tema: Trenutno stanje na serveru 4

Član foruma MarineKing's Avatar
    Registriran
    Nov 2010

Uobičajeno

dada istina, ajmo radje pricat o 25 skatanih GGova za sad, lako za ta tri skucana offa
    MPT/LWG, PC, VALHALLA, PC, PC

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Citat Citat od MarineKing Vidi post
    dada istina, ajmo radje pricat o 25 skatanih GGova za sad, lako za ta tri skucana offa
    ajmo mi rađe tebi poslati zujalicu da te nauči kak se crop kila grad :cerek:
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC

Član foruma TaraT's Avatar
    Registriran
    Aug 2009

Uobičajeno

nego, zar se nisi ti jucer zabio
    kakav se sad to opet off seta

Član foruma
    Registriran
    Jan 2010

Uobičajeno

huh, napokon dignut komp iz mrtvih ... inace bi se prije javio kumek, samo da ne brines sto me nema
    kad me skatalo riknuo i komp, valjda od tuge

cestitke PC na akciji, nisam vidio reporte od ostalih saveza, no kod na je jedan off zaustavljen, a 5 (cini mi se) GG ova je katano, neki manje neki vise

no osim akcije dogodila su se i neke daleko vise zanimljive stvari
    treba se reci javno, da neki ljudi vide sa kim imaju posla i sto se sve radi kad je povrijedjen ego istinom

vecer prije akcije, nama jedan igrac dojavljuje da ce acc taj i taj sa toliko i toliko off-a odsjesti na tom i tom naselju, izvor informacija matt i prilaze copy-paste skype-a
    nisam vjerovao informacijama "ne vjeruj grcima ni kad poklone donose"
    ali iz mjera predstroznosti, deffalo se gdje god taj acc ide, sto se u konacnici pokazalo pogresnim
    jer sve informacije koje smo dobili, ukljucujuci i velicinu off-a su bile tocne ...

kasnije slusam da je ta osoba, koju se cinkalo, javno rekao u saveznoj sobi PC-a kako neki ljudi igraju neposteno (tipa: igrac XY pljacka ko cijeli server zajedno, a ima off bodova manje od nasih deffera), naravno to je povrijedilo neka ega i dogodilo se sto se dogodilo ...

eto ekipa, mozda ce Hik brisati ovaj post, no treba se reci kakve se stvari rade, jer vecina loseg sto se dogadja ide od strane par pojedinaca, a i tko ne digne svoj glas protiv, podrazumijeva se da je za .. tako to ide

cheers, idem sad dizati farme
    Nibbler, papucar vulgaris, Slapice :blink:

Registriran
    Nov 2010

Uobičajeno

nazalost odvjetnice nisi dobro upucen, ta osoba je vrijedala u chatu i samim time nema sta radit s nama u savezu

dizi dizi jer dolazimo opet, pa onda opet...

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

diži,diži...evo nas opet k tebi kad ih digneš
    loooool matt u isti čas smo napisali isto
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC

Član foruma
    Registriran
    Jan 2010

Uobičajeno

nazalost odvjetnice nisi dobro upucen, ta osoba je vrijedala u chatu i samim time nema sta radit s nama u savezu

dizi dizi jer dolazimo opet, pa onda opet...
    Pa znam da je za tebe vrijedjanje, kad ti netko kaze da ne igras po pravilima.

A sto se tice ponovnog dolaska ... :welcome:
    Cak i javim kad sve bude natrag, da ne bi isli na niske lvl-e farmi, steta off-a da putuje
    Uređeno od strane sstipo (29.06.12 um 10:42 Uhr)

Registriran
    Nov 2010

Uobičajeno

hmm pa i ne vrijeda me to bas da ti budem iskren samo se nije o tome radilo...uostalom ako pogledas off bodove i off koji se sece biti ce ti jasno da su gluposti sto si napisao (pod pretpostavkom da znas matematiku).
    Uređeno od strane MarineKing (29.06.12 um 10:45 Uhr)

Član foruma Superhik's Avatar
    Registriran
    Dec 2008

Uobičajeno

Citat Citat od sstipo Vidi post
    no osim akcije dogodila su se i neke daleko vise zanimljive stvari
    treba se reci javno, da neki ljudi vide sa kim imaju posla i sto se sve radi kad je povrijedjen ego istinom

.....................

eto ekipa, mozda ce Hik brisati ovaj post, no treba se reci kakve se stvari rade, jer vecina loseg sto se dogadja ide od strane par pojedinaca, a i tko ne digne svoj glas protiv, podrazumijeva se da je za .. tako to ide

cheers, idem sad dizati farme
    Zašto bi brisao, nije protiv pravila i bar je interesantnije od par genijalaca ovdje i konstantnih žalopojki i kuknjava i busanja u prsa sa uz uzvike "JA I SAMO JA"

A kaj se tiče dotičnog, vidio sam prjepiske sa skypa. Osobno bi ga katao i još sljedećih 7 servera tako. Dugo nisam imao "čast" vidjeti takav rječnik
    S4 round 1 ---> 4fun ---> http://vimeo.com/9214574
    S4 round 2 ---> PC ---> http://www.youtube.com/watch?v=M3j_65z2OAc
    S3 round 4 ---> Valhalla
    S1 2013/14 ---> PD

Član foruma
    Registriran
    Jan 2010

Uobičajeno

hmm pa i ne vrijeda me to bas da ti budem iskren samo se nije o tome radilo...uostalom ako pogledas off bodove i off koji se sece biti ce ti jasno da su gluposti sto si napisao (pod pretpostavkom da znas matematiku).
    Matt, nemoj vrijedjati zdrav razum igraca ovdje ...
    Ako si ti nedavno otkrio zbrajanje i oduzimanje, vidio koje cudo, no nadje se jos pokoji gradjanin ovog planeta koji to isto zna
    Kada oduzmes off bodova od dve akcije u koju si isao, sa offom kojeg si skupi ona nacin na koji tvrdi TVOJ SUIGRAC, koliko ostaje ...

No, nije moje da ganjam zohare po serveru, ima ljudi koji su za to zaduzeni, niti mi je to bila namjera sa gornjim postom
    Htio sam samo javiti sto si napravio svom kolegi, pa me nista ne cudi sto ti i tebi slicni radite protivnicima ...

Slične teme

1. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 1
    Zadnji post: 21.08.16, 02:05
  2. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 2359
    Zadnji post: 15.01.16, 23:17
  3. Trenutno stanje na serveru 4
    By MOD_Superhik in forum hr4