Stranica 57 od 108 PrvaPrva ... 747555657585967107 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 561 do 570 od 1074

Tema: Trenutno stanje na serveru 6

Član foruma Paul Muaddib's Avatar
    Registriran
    Jul 2011

Uobičajeno

Citat Citat od BOB NUDD Vidi post
    događa se događa, jučer kod icemana, kaže usul da nema više čime napadati, čekamo icemana da nam javi de se nemju više čime braniti, sada će kamenje bacati po ostalim savezima
    to nemam odnosi se na sad i trenutno!

teško ću imati nešto konkretno 2-3 dana nakon zabijanja!

al' opet vjerojatno razgovaram sa pisijevcem kojem je i to moguće..

dapače, vrlo vjerojatno nakon zabijanja imaš i više vojske nego što si je poslao...

zaboravljaš da sam ja rekreativac/amater, a ne profić poput vas...

na mene i dalje utječu ove vulgaris stvari poput gravitacije i sl.
    i dalje sam rob računici 1-1=0

što je kod vas vrlo vjerojatno u ovom obliku: 1-1=n, dok je n>2
    S1 - Paul Muaddib (šlapice) / S4 - Limeni - Multic (CMC - C o M i C s) - Veni Vidi Vici
    KRIK - Paul Muaddib

Član foruma
    Registriran
    Aug 2010

Uobičajeno

Citat Citat od Paul Muaddib Vidi post
    to nemam odnosi se na sad i trenutno!

teško ću imati nešto konkretno 2-3 dana nakon zabijanja!

al' opet vjerojatno razgovaram sa pisijevcem kojem je i to moguće..

dapače, vrlo vjerojatno nakon zabijanja imaš i više vojske nego što si je poslao...

zaboravljaš da sam ja rekreativac/amater, a ne profić poput vas...

na mene i dalje utječu ove vulgaris stvari poput gravitacije i sl.
    i dalje sam rob računici 1-1=0

što je kod vas vrlo vjerojatno u ovom obliku: 1-1=n, dok je n>2
    ti vjerojatno nisi nikad cuo za zavoje... treba znati igrati travian... a ne samo znati optuzivati i opravdavati time vlastito neznanje...

Član foruma Paul Muaddib's Avatar
    Registriran
    Jul 2011

Uobičajeno

Citat Citat od tomo Vidi post
    ti vjerojatno nisi nikad cuo za zavoje... treba znati igrati travian... a ne samo znati optuzivati i opravdavati time vlastito neznanje...
    vidim ti si čuo za zavoje i kužiš se u sve!

obzirom na tvoje vrhunsko poznavanje traviana, predpostavljam da je tvoj heroj već nakon trečeg dana servera imao 40k iskustva...

:brukica:

ugl. obzirom na server, što sam i prije napisao, nemam namjeru trošiti više šoldi od ovog kaj (minimalno) trošim za npcanje.

ili predpostavljam da vi vrhunski profići imate rješenje za to da kupujete bez zlata!

ili naravno ono što je vjerojatnije, troši se i troši zlato, jer se ionako ne zarađuje!
    sve bu mama i tata platili.
    samo nek je dete zadovoljno...
    S1 - Paul Muaddib (šlapice) / S4 - Limeni - Multic (CMC - C o M i C s) - Veni Vidi Vici
    KRIK - Paul Muaddib

Član foruma rudlavi cezar's Avatar
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Citat Citat od Ziggy Stardust Vidi post
    Pretpostavljam da se vi ne bojite lupati po svojim protivnicima. Zato vlastite igrace napadate?
    Upoznaj i nas ,ko to na ovom serveru vlastite igrače napada,sram ga bilo reci i nama slobodno?

Član foruma merki's Avatar
    Registriran
    Aug 2010

Uobičajeno

Pretpostavljam da se vi ne bojite lupati po svojim protivnicima. Zato vlastite igrace napadate?
    ziggy pretpostavljam da si u Kserks-u.... ili iz jednog saveza iz te vase koalicije... takoder klikate kucice i bojite se napast, jer naime sta bi se dogodilo da vas pritisnemo vi bi se pogasili i nebi imali nikakvu konkurenciju na serveru iz tog razloga ste jos na serveru.... eto cisto za tvoju info:paladinko:
    Mrtav Ladan (s6)
    Bananaman (s1)
    PD Mrtav Ladan (s1)
    :wave:

Član foruma rudlavi cezar's Avatar
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Citat Citat od merki Vidi post
    ziggy pretpostavljam da si u Kserks-u.... ili iz jednog saveza iz te vase koalicije... takoder klikate kucice i bojite se napast, jer naime sta bi se dogodilo da vas pritisnemo vi bi se pogasili i nebi imali nikakvu konkurenciju na serveru iz tog razloga ste jos na serveru.... eto cisto za tvoju info:paladinko:
    A eto upecao sam ribicu.nego ribice jel istina da ste se počeli međusobno katat?Zašto misliš da budeš završio bolje od metal zakona?dapače po meni 4 puta bolji igrač od tebe,.Razmisli malo,kako su ga se lako odrekli,kaj če tek sa tobom

Član foruma
    Registriran
    Feb 2013

Uobičajeno

Na ovom forumu se samo dolazi da bi se nekog vrijeđalo ili mi se to samo čini?

Evo da se pridružim onda i ja..vrijeđam ove oblake koji su nam snijeg donijeli..garant ih mh poslao

Član foruma Ziggy Stardust's Avatar
    Registriran
    Jan 2013

Uobičajeno

Citat Citat od merki Vidi post
    Molim vas nemojte nas katati kao MetalZakona. Nebranjenom igracu u dva navrata niste uspjeli skiniti glavni grad. Svaka cast. :101010:

I da ne zaboravim: Hvala vam na milosti.
    Just the beer light to guide us... :pivo:

Član foruma merki's Avatar
    Registriran
    Aug 2010

Uobičajeno

Molim vas nemojte nas katati kao MetalZakona. Nebranjenom igracu u dva navrata niste uspjeli skiniti glavni grad. Svaka cast. :101010:

I da ne zaboravim: Hvala vam na milosti.
    pises gluposti.... malo se bolje raspitaj ako mislis komentirat :blabla:
    Mrtav Ladan (s6)
    Bananaman (s1)
    PD Mrtav Ladan (s1)
    :wave:

Član foruma
    Registriran
    Oct 2009

Uobičajeno

Nebranjenom igracu u dva navrata niste uspjeli skiniti glavni grad. Svaka cast. :101010:
    U jednom navratu.Nego ajmo realno gledati... Na ovom serveru je samo jedan crop nuliran u prvom naletu i to jednoj igracici iz feara.10-15 cropova je dobro unakazeno(ostali na 50-ak popa)Par jakih igraca ugaseno.Sve je to odradilo 10-ak ljudi koji nemaju bas ni vremena a ni volje kao nekada.Ako saljes tocan broj valova za nuliranje ,dovoljan je sitan zajeb da ne bude na nuli.A na ovom kršu od servera zajebi se desavaju.Pomijesaju se valovi ili slicno,(recimo posaljes 6 valova,a 3 odu prije glavnog napada pa ih moras vratiti.Ako ne vratis i rizikujes eto stete i to dobre.Al dobro,navikli smo na to na ovim krs serverima od t4. Nego samo da te pitam,sta ste vi to skatali na 0? Nista.Najveci uspjeh vam je cropkilanje suporta do sada i katanje jednog cropa koji se vratio za nekoliko dana na staro.

Slične teme

1. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 1
    Zadnji post: 21.08.16, 02:05
  2. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 2359
    Zadnji post: 15.01.16, 23:17
  3. Trenutno stanje na serveru 4
    By MOD_Superhik in forum hr4
    Odgovori: 913