Stranica 7 od 108 PrvaPrva ... 567891757107 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 61 do 70 od 1074

Tema: Trenutno stanje na serveru 6

Član foruma Isabella_Este's Avatar
    Registriran
    Jun 2012

Uobičajeno

Citat Citat od Paul Muaddib Vidi post
    da server možda i je u banani, ali vidim da su neki opet odselili na 300/300 koordinate da bi mogli simsitati u miru...

:brukica:

ha, ha, ha...

još kužim za S3, tam je fakat bilo gužvovito i fajt od početka, ali bežati iz centra na ovom serveru ...
    pa to ti je kvaliteta tzv. "pravih" igrača

a preloš server..7 dana ostavila acc neaktivan, i napada 0..kul..

nego, Keke, ćeš opet u KRIK? čitam ova tvoja 2 posta, i treba mi interpreter..jer ja ne razumijem šta si ti željela reći..
    Život je kratak ili suviše dug da bih sebi mogla dozvoliti taj luksuz da živim loše!
    S1: Elisa Day/Rabiosa/Gnjus/Wounded Beast/Gamacid/Jangle Mangle
    S2: Elisa Day/vanilla/R&W
    S4: PC; S5: s.t.m.d.; com3: Valhalla/MILK

Član foruma
    Registriran
    Jul 2011

Uobičajeno

Citat Citat od Isabella_Este Vidi post
    nego, Keke, ćeš opet u KRIK? čitam ova tvoja 2 posta, i treba mi interpreter..jer ja ne razumijem šta si ti željela reći..
    Nisam ni znala da je KRIK na ovom serveru. (ne znam ni tebe, bar ne po tom nadimku)
    Makarja ovaj server više ne igram, pa je to sa KRIKom možda novo.

Evo neka vrsta interpretacije:
    Pokušavam čovjeku reći da je ovo s6. Ne znam čemu povlačiti neke druge - završene servere.
    Valjda ih izvlači jer mu još smeta što se par igrača pošteno potrudilo naklikati dobre offove na udaljenim kordama i onda sa tim offovima pomoglo njegovom protivniku.

Pa sam mu rekla da se ne mora bojati svih koji odu na 300/300, niti mu trebaju smetati. A i dalje mi nije jasno kako zabavu nalazi u gledanju di je tko.

I onda opet svi jadikuju da je server dosadan. Pošalješ napad na par susjeda.. i eto zanimacije.
    Stalno ista priča :S
    rokec, Sigaz, memfis, Kalimero007, Sigaz&Memfis

Član foruma Isabella_Este's Avatar
    Registriran
    Jun 2012

Uobičajeno

Citat Citat od keke Vidi post
    Nisam ni znala da je KRIK na ovom serveru. (ne znam ni tebe, bar ne po tom nadimku)
    Makarja ovaj server više ne igram, pa je to sa KRIKom možda novo.

Evo neka vrsta interpretacije:
    Pokušavam čovjeku reći da je ovo s6. Ne znam čemu povlačiti neke druge - završene servere.
    Valjda ih izvlači jer mu još smeta što se par igrača pošteno potrudilo naklikati dobre offove na udaljenim kordama i onda sa tim offovima pomoglo njegovom protivniku.

Pa sam mu rekla da se ne mora bojati svih koji odu na 300/300, niti mu trebaju smetati. A i dalje mi nije jasno kako zabavu nalazi u gledanju di je tko.

I onda opet svi jadikuju da je server dosadan. Pošalješ napad na par susjeda.. i eto zanimacije.
    Stalno ista priča :S
    nisam rekla da je KRIK na ovom serveru, ali kako si spomenula čekanje na S3, nadovezala sam se na to
    ne znaš me pod tim nadimkom
    pa, tom čovjeku kojem ti pokušavaš objasniti da je ovo S6, mislim da ne treba objašnjavati..jer ne vidim da je komentirao neki server osim što je rekao da nije gužva ovdje k'o što je na S3 bila, pa ne vidi čemu bježanje..ali to sam možda ja nešto krivo pohvatala..
    Život je kratak ili suviše dug da bih sebi mogla dozvoliti taj luksuz da živim loše!
    S1: Elisa Day/Rabiosa/Gnjus/Wounded Beast/Gamacid/Jangle Mangle
    S2: Elisa Day/vanilla/R&W
    S4: PC; S5: s.t.m.d.; com3: Valhalla/MILK

Član foruma
    Registriran
    Oct 2009

Uobičajeno

da server možda i je u banani, ali vidim da su neki opet odselili na 300/300 koordinate da bi mogli simsitati u miru...

ha, ha, ha...

još kužim za S3, tam je fakat bilo gužvovito i fajt od početka, ali bežati iz centra na ovom serveru ...
    Da da,pobjegao sam sto dalje od tebe i rudlavog da me ne bi skatali

Član foruma rudlavi cezar's Avatar
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Citat Citat od arcikos Vidi post
    nebi ja tebe nikada,pa kako takvo nepovjerenje

Član foruma Paul Muaddib's Avatar
    Registriran
    Jul 2011

Uobičajeno

Citat Citat od arcikos Vidi post
    Konačno da se javi čovjek kome je ta poruka i bila namjenjena...

Kad sam skužio da si dio PC-a kliknuo sam ti na acc.
    Reko da ti pošaljem koji paket, ali 70tak sati bit bez ekipe to mi je nekak preveč...

Porukom htjedoh potvrditi ono što rekoh prije: simanje je naćin igre koji voliš ili ne!
    Otišao si tamo di jesi da opet cijeli server u miru gnjaviš živine po oazama, pa onda na kraju majstorski izvučeš mega off (to ti se nemre osporiti, taj dio je stvarno mega) i s visoka gledaš na ostale...

@keke definitivno nisam gledao gdje je tko, niti me to zanima. u ovoj fazi me isključivo zanimaju sela oko mene unutar 30 polja.
    obzirom na tvoju reakcijiu, rekao bih da se očito bedasto osječaš kaj si tak daleko otišla na serveru poput ovoga.

disklejmer:
    to kaj sad nema neke pretjerane akcije ne znaći da je server vriti.
    ekipe taktiziraju i popaju.
    akcije će biti vrlo brzo!
    S1 - Paul Muaddib (šlapice) / S4 - Limeni - Multic (CMC - C o M i C s) - Veni Vidi Vici
    KRIK - Paul Muaddib

Registriran
    Jul 2011

Uobičajeno

nisam rekla da je KRIK na ovom serveru, ali kako si spomenula čekanje na S3, nadovezala sam se na to
    ne znaš me pod tim nadimkom
    pa, tom čovjeku kojem ti pokušavaš objasniti da je ovo S6, mislim da ne treba objašnjavati..jer ne vidim da je komentirao neki server osim što je rekao da nije gužva ovdje k'o što je na S3 bila, pa ne vidi čemu bježanje..ali to sam možda ja nešto krivo pohvatala..
    čovjek vidi ono što želi vidjeti tj. kak njoj piše u potpisu: Istina je u oku promatrača.

da, samo sam povukao paralelu na gužvovitost, ništa drugo.
    spomenuti server je bio tu samo radi usporedbe.
    S1 - Paul Muaddib (šlapice) / S4 - Limeni - Multic (CMC - C o M i C s) - Veni Vidi Vici
    KRIK - Paul Muaddib

Član foruma
    Registriran
    Jul 2011

Uobičajeno

ha, ha, ha...
    Moja iskrena isprika što iz gornjeg citata nisam zaključila ovo:

Konačno da se javi čovjek kome je ta poruka i bila namjenjena...
    Porukom htjedoh potvrditi ono što rekoh prije: simanje je naćin igre koji voliš ili ne!
    Otišao si tamo di jesi da opet cijeli server u miru gnjaviš živine po oazama, pa onda na kraju majstorski izvučeš mega off (to ti se nemre osporiti, taj dio je stvarno mega) i s visoka gledaš na ostale...
    Meni je samo drago da si promijenio mišljenje, da ne omalovažavaš i ostalo.
    Uređeno od strane keke (18.09.12 um 13:08 Uhr)

Registriran
    Jul 2011

Uobičajeno

"da su neki..." je množina, ako govoriš o jednom, onda se navede.
    istina, al' htjedoh piknuti arčija ovak indirektno!

o simanju si napisao već dosta potova, vidim da si priču mijenjao, to je u redu. Pošteno je kada ljudi priznaju da su možda pretjerali u omalovažavanju suigrača.
    ajd da završimo sa tim.

ali prije toga samo trebam pojašnjenje izrečenog.

kak misliš da mijenjam mišljenje?

od početka mi je simanje nezamislivo.
    apsolutno neprihvatljiv naćin igre.
    igrati ratničku igricu i cjeli server samo klikati i gnjaviti jadne živine po oazama...

da nebi bilo zabune, dušebriznicima sam uvjek napominjao da je to isključivo moj osobni stav i da to nije nametanje biločega ostatku forumaša!

ti postovi/reakcije (oštrije ili blaže) su tu bile kad se osjetio govor s visoka igrača koji cijeli server simaju...

nakon ili usred postova koji bi se mogli pročitati kao omalovažavanje uvjek sam dodao neku vrstu disklejmera da mi to nije bilo za cilj.
    dakle, vrijeđanje drugi forumaša mi nije nit će mi ikada biti namjera.
    nekad ću biti oštriji pri pisanju, ali nikad sa željom da vrijeđam....
    KRIK - Paul Muaddib

Član foruma
    Registriran
    Jul 2011

Uobičajeno

kupi riječnik i da uvijek bude kraj tebe :air kiss:
    Nabavila sam rječnik, riječnik nisu imali
    još da nabavim nekoga tko ima prosječni IQ i moći ću komentirati svaki post (sa razumijevanjem)

Kaže se da ti se nikada neće bolji narugati.
    Vas dvoje ste baš fora kompletić za rugati se...
    Uvrede neću uzvratiti jer to ne prakticiram ni u jednom obliku komunikacije, pa tako ni forumskom (iako se možda lako skrivati iza nadimka i moći izbaciti sve svoje frustracije)

moderatora ću zamoliti da izbriše ovaj naš spam

Slične teme

1. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 1
    Zadnji post: 21.08.16, 02:05
  2. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 2359
    Zadnji post: 15.01.16, 23:17
  3. Trenutno stanje na serveru 4